Rywalizacja klanów: Wiosenne natarcie – poznajcie zwycięzców

R4YD zdobywają tron!

Dowódcy!

W turnieju pełnym akcji, niewiarygodnie wyrównanych rozgrywek i magicznych powrotów, R4YD wywalczyli sobie zwycięstwo!

W pierwszych meczach MVPS oraz MOARR są zmuszeni przyznać się do porażki i spaść do strefy przegranych. TENTS i TREAD wygrywają, by utrzymać się w górnej połowie tabeli i spotkać się z najlepszymi zawodnikami ostatniego turnieju - R4YD oraz INVIL. Podróż, ku wyższym szczeblom klasyfikacji dla TENTS i TREAD gwałtownie dobiega końca. Po zaciekłej walce pomiędzy R4YD oraz INVIL ekscytująca dogrywka wrzuca R4YD do dolnej drabinki turnieju, gdzie trudno o drugą szansę.

W dolnej grupie czają się TENTS; drużyna odpowiedzialna za pozbycie się wszystkich pozostałych przeciwników. Jednak ich wysiłki poszły na marne, ponieważ R4YD udowodnili, że wyciągnęli wnioski z błędów pierwszego dnia i szybko poradzili sobie z rywalami z Niemiec.

W wielkim finale obie drużyny rywalizowały w meczach łeb w łeb, ale INVIL szybko zdobywa trzy punkty meczowe ustanawiając wynik 3-1. Przedstawiciele R4YD nie mając żadnej ochoty na przegraną, zdołali, wbrew wszystkim przewidywaniom, pokonać w dogrywkach polską drużynę trzy razy z rzędu, a nawet kontynuowali szalony cykl wygranych w dogrywce na mapie Ensk. Gratulacje!

RYWALIZACJA KLANÓW: SALA CHWAŁY

Oświadczenie R4YD:

Po rozegraniu kilku meczów przeciwko TENTS oraz INVIL w ten weekend udało nam się wygrać turniej. W wielkim finale przeciwko INVIL, najpierw zostaliśmy w tyle i INVIL prowadził 1: 3. Nie tracąc determinacji, rozpoczęliśmy nasz comeback i nawet wygraliśmy 4: 3 i ostatecznie odwróciliśmy role. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że po raz drugi udało nam się wygrać turniej i nie wynikało to tylko z tego, że mieliśmy „farta”. Rozkład ról w naszej drużynie był stosunkowo dobrze wyćwiczony, więc mieliśmy wszystko dokładnie ustalone. Dziękujemy wszystkim, którzy nam kibicowali i pomogli w przygotowaniach i, oczywiście, naszym graczom i liderom, dzięki którym zwycięstwo było możliwe. Z niecierpliwością czekamy na następny turniej.

Gratulujemy DADDY_BUNZE (R4YD) najskuteczniejszemu graczowi, a wielkie brawa należą się drużynie R4YD za zwycięstwo w tym sezonie!

Dziękujemy wszystkim za śledzenie transmisji i składamy serdeczne podziękowania każdej z drużyn za ich sportową postawę w czasie trwania wydarzenia.

W skrócie

Dzień 1: TENTS kontra R4YD na mapie Ensk

TENTS agresywnymi posunięciami pokazuje, że pomimo bycia słabszą drużyną należy traktować ich poważnie, czego dowiedli tym wspaniałym atakiem.

Dzień 2: INVIL kontra R4YD 1 na mapie Himmelsdorf

Wyrównanych meczów było wiele, ale czasami to jedynie kwestia sekund i jeden pocisk decydują o wyniku o meczu.

Dzień 2: Powrotna bitwa R4YD w finale

Podczas gdy połowa publiczności już prawie ogłosiła INVIL ​​zwycięzcami,R4YD powracają, a następnie zwyciężają 3 mecze z rzędu.