¡Atención!
El objeto de noticias que estás visualizando está en el formato de la antigua web. Puede haber problemas de presentación en algunas versiones de navegadores.

Cerrar

Aktualizace 9.9: Vychází ve středu 15. července

Titulky jsou dostupné i v češtině. Jazyk můžete změnit pomocí tlačítka nastavení videa.

 

Verze 9.9 je připravena ke spuštění. Tato aktualizace přináší velmi zajímavý obsah a změny některých vlastností hry. Zde naleznete užitečné shrnutí novinek:

Události Drcení oceli a Záplava zásob

Akce Nadvláda bude doplněna dvěma novými herními režimy: Drcení oceli a Záplava zásob. Oba tyto režimy mají svá vlastní pravidla a úkoly a budou vydány postupně. Vyčkejte na další informace!

 

Nová vozidla

Aktualizace 9.9 přinese do hry dvě nová vozidla: Spähpanzer 1.C a Heavy Tank No. VI. Prvně zmiňovaný je německý lehký tank VII. úrovně, který nahradí tank Aufklärungspanzer Panther, a posledně zmiňovaný je japonský prémiový těžký tank, který je jednou z verzí legendárního tanku Tiger. Vyčkejte na další informace!

 

Změna mapy Bažina

V této aktualizaci bude přepracována mapa Bažina, čímž se docílí více vyváženého herního zážitku.

 

Vylepšení  některých prvků v mechanikách pancéřování

Jakmile bude verze 9.9 spuštěna, doznají určitá vozidla změn a oprav svých modelů, což ovlivní efektivitu jejich čelního pancíře.

 

Grafická vylepšení

Vzhled hry bude vylepšen jak u standardní, tak u HD verze. Zjevné to bude zejména v kvalitě stínů a vody. Tato vylepšení se projeví i na větším výkonu hry.

 

Změny v Klanových válkách

Ve verzi 9.9 hra dozná změn v zobrazení bitev na globální mapě ve statistkách. Bude možné zobrazit statistiky hráčů pomocí oddělených statistik pro globální mapu. Tyto statistiky se nebudou míchat se statistikami náhodných bitev.

  • Bitvy, které se odehrály na mapě světa, se teď nebudou zohledňovat v celkových statistikách účtu. Tato informace bude k dispozici v záložce statistik, a pak odděleně pro bitvy VI., VIII. a X. úrovně.
  • Statistiky bitev na mapě světa budou dostupné v oddělené záložce v herním klientu podobně jako u ostatních režimů.
  • Všechny bitvy na mapě světa, které se odehrají po aktualizaci 9.9, se přidají do nové záložky.
  • Veškeré bitvy, které se na mapě světa odehrály do verze 9.9, budou přesunuty do nové záložky bitev na mapě světa, v souladu s následujícím principem.
    • Bitvy s tanky IX. a X. úrovně – do sekce X. úrovně
    • Bitvy s tanky VII. a VIII. úrovně – do sekce VIII. úrovně
    • Bitvy s tanky VI. úrovně a níže – do sekce VI. úrovně

Důležité: Bitvy, které se odehrály v minulosti, nebudou z obecné statistiky odstraněny. Zamezí se tak nepřesnostem v hráčově profilu před a po změně. Migrace dat bitev zabere několik dní, během kterých se mohou statistky některých hráčů zobrazovat nesprávně. Bitvy, které se odehrály před zavedením verze 9.9, budou migrovány počínaje květnem 2012. Bitvy před tímto datem se nebudou brát v potaz.

 

Vozidla přepracovaná do HD

Tato aktualizace přináší přepracování celkem 14 vozidel do HD kvality, včetně několika nejoblíbenějších tanků jako AMX 50 100, FCM 50 t, T-62A a VK 36.01 (H).

 

Kompletní seznam změn a přídavků najdete v sekci Aktualizace  na webu. (pouze v angličtině)

S veškerým novým obsahem budete moci experimentovat, jakmile bude nová aktualizace implementována do hry. Za účelem provedení změn proběhne údržba herního serveru, a to 15. července od 05:00 do 11:30 SELČ.

DŮLEŽITÉ: Kvůli aktualizaci 9.9 bude na mapě světa v klanových válkách probíhat údržba od 15. července od 1:15 SELČ do 16. července do 1:15 SELČ. Mapa bude po tuto dobu zmrazena.

Hráči s aktivními prémiovými účty během údržby budou kompenzováni.

 

Budete první, kdo si novou verzi zahraje, tankisté?

Cerrar