Halloweenská akce zrušena

Drazí Velitelé ,

Mít vzájemně otevřený a transparentní dialog znamená, že někdy musíme doručovat i špatné zprávy. Opravdu si proto vážíme vašeho pochopení.

Na letošním WG Festu jsme oznámili návrat halloweenského režimu v předělaném formátu.

Náš tým pracoval opravdu tvrdě na tom, aby se tento režim dostal včas do rukou hráčů. Bohužel se nám ale navzdory všem snahám nepodařilo opravit velké množství bugů a technických chyb včas na spuštění akce. Obáváme se, že halloweenská akce ve svém současném stavu není ten typ zážitku, který vám chceme zprostředkovat.

V poslední době jsme narazili na podobné problémy při spouštění jiných herních aktivit a neradi bychom takové situace zažívali znovu. Spustit tento režim s bugy a problémy jen proto, abychom ho stihli včas vydat na Halloween, by zkrátka nenaplnilo kvalitu, o kterou se snažíme. S tím vším na paměti jsme nuceni tuto akci pro rok 2019 zrušit .

Zcela pochopitelně tato informace mnoho z vás zklame. Víme, že okolo této akce panuje vždy velké nadšení. Spolehněte se, že náš tým bude nadále pracovat na tom, aby vám přinesl jiné vzrušující akce pro rychle se blížící sezónu svátků.

Přijměte prosím mou upřímnou osobní omluvu, především ti z vás, kteří se na tento režim těšili. Náš tým je odhodlán vzít si z této nešťastné situace ponaučení a polepšit se. Zůstaňte s námi pro další informace. Brzy vám dáme vědět, které akce vám vynahradí zrušený Halloween!

Uvidíme se na bojišti, Velitelé!

Anton Pankov,

Operations Director, World of Tanks

Zavřít