V těchto těžkých časech nejste sami!

Drazí Velitelé,

víme, že spousta z vás byla ovlivněna epidemií viru COVID-19. Pravděpodobně si teď musíte držet sociální odstup nebo dokonce dodržovat karanténu tak, abyste minimalizovali riziko nakažení sebe i svých blízkých. Apelujeme na všechny, aby zůstali v bezpečí a dodržovali pravidla zavedená jejich místními úřady.

Také my zavádíme pravidla, abychom zajistili bezpečí všech členů našeho týmu, který i nadále tvrdě pracuje na tom, aby hra zůstala v chodu.

Jako vždy je vaše bezpečí a pohodlí naší hlavní prioritou. Abychom vás v těchto těžkých časech, kdy jste nuceni zůstat doma, podpořili, chceme všem nadělit dárek. Každý hráč si nyní může vyzvednout 14 dní prémiového účtu World of Tanks zdarma! Získejte je kliknutím na tlačítko níže.

Odpočet 14 dní vašeho prémiového účtu začíná okamžitě ve chvíli, kdy aktivujete bonusový kód. Čas na vyzvednutí: 20. března 2020, 10:00 UTC – 3. dubna 2020, 10:00 UTC

Za celý náš tým vám v těchto těžkých časech přejeme jen to nejlepší.

Dávejte na sebe pozor!

Tým World of Tanks

Diskutovat na Discordu

Zavřít