10. výročí se chýlí ke konci, vaše tanková pouť však pokračuje!

Oslavy 10. výročí World of Tanks jsou u konce, velitelé. Ohlédněte se zpátky a připomeňte si, jak byly skvělé!

Tato velkolepá narozeninová párty se stala nejdéle probíhající aktivitou v historii naší hry. Nabídli jsme vám více než 6 měsíců nepřetržitých akcí, exkluzivních časových anomálií, intenzivních narozeninových misí a mnoho dalších překvapení. Dozvěděli jste se mnoho zajímavých faktů o historii vaší oblíbené hry a stali se svědky hlavních fází jejího vzniku a vývoje.

Pro náš tým byla tato zkušenost také neuvěřitelná a doufáme, že jste si tuto velkou oslavu užili a získali jedinečné vzhledy, prémiová vozidla a další sladké odměny!

Čeká vás hojnost skvělých akcí!

Oslavy 10. výročí sice skončily, brzy ale přijde spousta skvělých aktivit s povedenou hratelností, zbrusu novými mechanikami a tunami odměn! Vaše tanková pouť teprve začíná, proto se připoutejte a připravte se na intenzivní bitvy a nečekané speciály! Toto vás čeká v blízké budoucnosti:

Podzim ve
WORLD OF TANKS
Říjen
Listopad
Ocelový lovec
3. fáze
 
Lov oceli je v plném proudu! Připojte se samostatně nebo v četě 3 vozidel k dalším 20 zoufalým lovcům a bojujte o to, abyste zůstali posledním přeživším hrdinou. Přežijte nápor 3. fáze akce „Ocelový lovec“ a vyšplhejte vzhůru hodnostmi, abyste si vysloužili jedinečný 2D styl, bony, žetony Expedice a další odměny.
Aktualizace
 
Aktualizace 1.10.1 pro World of Tanks se k vám blíží se spoustou skvělého obsahu, velitelé! Obsahuje přepracované vojenské známky, které zavádíme trvale. Rovněž zvyšujeme odměny za denní mise, zavádíme něco nového pro klanové hráče, měníme vyvážení několika oblíbených středních tanků vyšších úrovní a mnoho dalšího.
1.10.1
Halloween 2020
 
Jste připraveni oslavit Halloween se svou oblíbenou hrou? Na vlastní kůži zažijete nový strašidelný PvE režim plný nadpřirozených nepřátel, záhadných lokací a skvělých odměn. Je načase prozkoumat zapovězené město Mirny-13 a odhalit tajemství podivných událostí, k nimž na tomto zlověstném místě došlo.
Hodnocené bitvy
2020–2021
 
Připravte se na setkání s důstojnými protivníky ve vozidlech X. úrovně, velitelé! Hodnocené bitvy 2020–2021 se vrací do World of Tanks ve 2. sezóně. Veďte tankové boje na vysoké úrovni se svými oblíbenými vozidly X. úrovně a probojujte se hodnostmi. Konečná odměna za všechny tři sezóny, zbrusu nový americký těžký tank IX. úrovně Concept 1B, za to úsilí stojí. Postavte se silným protivníkům, snažte se překonat své hranice a přibližte se o krok blíže k tomuto hrozivému rváči!
Ocelový lovec
Závěrečná fáze
 
Nechť započne konečný lov, velitelé! Závěrečná fáze akce „Ocelový lovec 2020“ je blíže, než si možná uvědomujete. Je to vaše poslední letošní šance na seznámení se se vzrušujícím režimem ve stylu Battle Royale, vysloužení žetonů Expedice a získání impozantních vozidel. Připravte se k přežití tohoto demoličního derby a vyzvedněte si všechny sladké odměny, které jsou v této sezóně k dispozici!
Zasloužená odměna
 
Abychom vám poděkovali za loajalitu, nadšení a setrvalou podporu, získáte od nás zaslouženou odměnu. Každý velitel, který se do hry zaregistroval v rámci určitého časového období, dostane od našeho týmu pěkné dárky. Děkujeme za vaši službu, velitelé! Další podrobnosti budou k dispozici později.

Tanková diorámata v obchodě Wargaming

Máme pro vás připraveno ještě jedno závěrečné překvapení. Obchod Wargaming právě vydal řadu 5 ikonických tankových modelů s exkluzivním vzhledem k 10. výročí. Všechny modely jsou vyrobeny z kovu, v měřítku 1:72 a s lakovaným dřevěným podstavcem.

Tato sada je působivým skloubením orientace na detail a provedení a lásky ke hře. Tyto ikonické tanky obklopené krajinou ze hry jsou okamžitě rozpoznatelné. Zkušení tankoví velitelé si povšimnou částí mapy, ze kterých dekorace vychází, zatímco celková kompozice je poctou mapě „Himmelsdorf“; třetí mapě, která se objevila ve hře a je dodnes oblíbená.

Jedná se o dokonalou ozdobu, která oslavuje jeden z nejvýznamnějších okamžiků v historii vaší oblíbené tankové hry. Každý model navíc dorazí ve vysoce kvalitním balení a bude obsahovat speciální bonusový kód. Nenechte si proto ujít svou šanci! Zásoby jsou omezené.

PROKAŽTE SVOU LÁSKU K TANKŮM  

Zůstaňte s námi! Vpřed!

Zavřít