Upozornění!
Položka novinek, kterou si prohlížíte, je ve starém formátu webové stránky. V některých verzích prohlížečů se mohou vyskytnout problémy s jejím zobrazením.

Zavřít

Přehled komunitních akcí – prosincová edice

Navštěvujete fóra a prohlížíte nový obsah vytvořený spoluhráči? Účastníte se některých z mnoha soutěží pořádaných komunitou? Nezapomeňte, že pořádáme různé soutěže, kde se dají vyhrát herní zlaťáky a bonusové kódy. Nechcete-li je propásnout, sledujte pečlivě naše zprávy na  a .

 

NAVŠTÍVIT FÓRUM


Japonská tanková zátiší

S příchodem japonských tanků se ve hře objevil náhled do zcela nové kultury. Požádali jsme naše hráče o zasazení japonských tanků do obrázků pozadí představujících japonskou kulturu. Výsledkem byly parádní grafické práce!

  

 

Pozor, dárky!

Jak by to vypadalo, kdyby tuto zimu byly tanky a další obrněná vozidla použity na rozvoz dárků? Podívejte se, co naši hráči vymysleli!

  
     
 

 

Komunitní pohár přispěvatelů

Ani zima nezastavila běsnění: Městské vydání Contributor Cupu z dílny Ultim_Inc a dalších přineslo spoustu zajímavých chvil, na výběto nejlepší se můžete podívat na Youtube!

Předvánoční srazy

Před Vánočními svátky jsme se s vámi stihli setkat hned dvakrát: v Bratislavě a v Praze. Jak to na srazech vypadalo? Na to se můžete podívat mimo jiné i v našich galeriích!

 
     
 

 

Noví přispěvatelé 

Mimo vše jiné se v prosinci řady našich spolupracovníků rozrostly o streamerské trio BBB: BalonekCZ, Buldogzer aBombasticz - pokud se zajímáte o svět woT a zejména o eSporty, rozhodně stojí za to sledovat jejich vysílání!


 

Dvanáct dní Vánoc

Pokračujeme v loňské tradici a vyzýváme hráče, aby nám posílal své vlastní tanky inspirované verše, které nahradí původní píseň Twelve Days of Christmas (Dvanáct dní Vánoc). Každý den jsme žádali hráče o zaslání nového verše. Tak se nám píseň každý den o něco rozroste. Samozřejmě se každý den soutěžilo o ceny.

Konečná verze tanky inspirované písně Dvanáct dní Vánoc je zde. Protože je původně v angličtině, uvedeme český překlad v závorce:

On the twelfth day of Christmas, my true love gave to me (Dvanáctý den vánoční, má pravá láska dala mi):
Twelve Stuarts flying (Dvanáct létajících Stuartů)
Eleven Chi-Ri winning (Jedenáct vítězných Chi-Ri)
Ten Teas and Pudding (Deset čajů a pudink)
Nine lovely Lowes (Devět pěkných Loweů)
Eight shots-a-bouncing (Osm odražených střel)
Seven Tigers napping (Sedm lenošících Tigerů)
Six arties missing (Šest chybějících artyn)
Five Lucky Dings (Pět šťastných dingů)!
Four Wolverines (čtyři Wolveriny)
Three shots from Lorraines (tři střely uz Lorraine)
Two driver's gloves (Dvě řidičské rukavice)
And the new "Get FOCH'd" tee (a nové trčko „Get FOCH'd“)

 


Soutěž s Ukiyo-E a Haiku

Abychom oslavili vydání verze 8.10, zorganizovali jsme soutěž na motivy Japonska. Hráči měli za úkol nakreslit kresbu ve stylu ukiyo-e nebo složit báseň haiku o hře World of Tanks. Vaše tvořivost nás opět ohromila, jako vždy!

 

Soutěž zimní obrázek

V této soutěži jsme naši kreativní komunitu požádali o pořízení zimního obrázku. Hráči mohli posílat příspěvky do dvou kategorií: needitováno, nebo editováno v grafických programech. Když jsme se podívali na výsledky, opravdu jsme si přáli, aby zima mohla ve hře World of Tanks zůstat navěky.

   
         
   

 


Soutěž s propagandistickým anime

Vydání verze 8.10 jsme oslavili soutěží, kde šlo o vytvoření plakátů s tankistickou propagandou ve stylu anime.

 

Ozdobte si tank

Mnoho z vás má během Vánoc v oblibě zdobit své domovy a vánoční stromky. Ale co vaše tanky? V této soutěži jsme hráče vyzvali, ať pořídí obrázek svého oblíbeného herního tanku a pomocí grafického programu jej nazdobí.

 


Japonské úpravy

Abychom oslavili verzi 8.10, požádali jsme hráče o úpravu svých tanků různými prvky z bohaté japonské kultury a historie. Hráči vymysleli mnoho velmi zajímavých návrhů, které bylo velmi těžké hodnotit.

 

Vánoční pozadí na plochu

V této soutěži hráči vymýšleli pomocí svých oblíbených tanků vhodné vánoční pozadí na plochu.

 


Vánoční píseň

Požádali jsme hráče, aby do tradičních španělských vánočních písní a koled vymysleli alternativní text o tancích. Nejlepší variantu nazpíval komunitní tým. Vše bylo natočeno na video pro vyděračské účely a vaše pobavení.

 


Soutěž s Girls und Panzer

Turecký tým chtěl oslavit příchod japonských tanků soutěží založenou na Girls und Panzer a dalších seriálech anime. V této soutěži jsme byli svědky lásky turecké komunity k anime a japonské kultuře.

   

 

Ozdobte svůj tank a garáž na Nový rok

Podívejte se, jak naše komunita na Nový rok ozdobila své tanky a garáž. Pořídili při tom úžasné obrázky.

   

 

 

 

Toužíte být v našem dalším přehledu akcí komunity? Zkuste své štěstí a zúčastněte se komunitních soutěží!

Zavřít