Attenzione!
Stai visualizzando l'articolo nel formato del vecchio sito web. Potrebbero verificarsi errori di visualizzazione in alcune versioni dei browser.

Chiudi

Pomóżcie nam obronić Golden Joystick! Głosujcie na World of Tanks!

Gra World of Tanks otrzymała nominację do prestiżowej, międzynarodowej nagrody Golden Joystick Awards 2013 w kategorii gier online. Zwracamy się do Was z prośbą o ponowne wsparcie naszego projektu i utrzymanie fortu, który zdobyliśmy wspólnie w zeszłym roku. Wygrać możemy tylko dzięki Wam – oddanym miłośnikom World of Tanks.

To dzięki Wam zdobyliśmy Golden Joystick w zeszłym roku. Nie jest to nasze jedyne osiągnięcie. Wspólnie z Wami ustanowiliśmy też rekord Guinnessa w liczbie graczy będących w tej samej chwili online na jednym serwerze MMO (według Księgi Guinnessa), a potem pobiliśmy go w 2013 roku. W 2011 roku gra World of Tanks otrzymała też nagrodę publiczności w plebiscycie rosyjskiej branży internetowej Runet 2011. Dziękujemy za pomoc w zdobyciu tych wyróżnień!

Nie osiadajmy jednak na laurach. Zdobądźmy nowe! Znów mamy szansę stać się najlepsi na świecie. Golden Joystick to najbardziej uznana nagroda w branży.

Uwaga! Można głosować tylko na jedną grę z kategorii. Pamiętajcie o tym podczas głosowania. Szczegóły znajdziecie tutaj.

 

GŁOSUJ NA WORLD OF TANKS!

 

Nagroda Golden Joystick Awards, znana również pod nazwą People's Gaming Awards, to drugi najstarszy plebiscyt gier komputerowych i wideo na świecie. W 2013 roku obędzie się 31. ceremonia rozdania tych nagród.

 

Do boju!

Chiudi