Uwaga!
Wiadomość, którą oglądasz ma format starej strony. W niektórych przeglądarkach mogą wystąpić problemy z wyświetlaniem.

Zamknij

Dzisiaj wznowienie sezonu 2 Wargaming.net League

Wargaming.net League Europe Season 2 powraca po przerwie, która rozpoczęła się 17 grudnia. Pierwsza część sezonu była niesamowita, a wyniki kilka meczów były naprawdę zaskakujące. Jesteśmy przekonani, że druga połowa sezonu będzie równie ekscytująca, jako że zmiany w formacie rozgrywek zmuszają drużyny do ciągłych akcji, bez szansy na niezdecydowanie. Nawet za kilka sekund zwłoki może kosztować zwycięstwo!

12 stycznia, wznawiamy transmisje na kanałach na żywo. W tym tygodniu dodatkowo transmitujemy rozgrywki 14 stycznia. Później transmisje będą nadawane jak zwykle, czyli w każdy poniedziałek i czwartek o 19:00. Kolejnym wyjątkiem od reguły będzie ostatni tydzień stycznia, kiedy to mecze odbędą się w poniedziałek –25 stycznia, wtorek – 26 stycznia, środę – 27 stycznia i czwartek – 28 stycznia.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ o 19:00!

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi zmianami i nowościami, kliknijcie po prostu na ten przycisk Twitch, polubcie nas na Facebooku i śledźcie naTwitterze.