background preloader
rock rock rock rock
2011 yükleniyor...

YÜKLENEN YIL:2011. OYUN SÜRÜMÜ: 0.7.0

rock rock rock rock

WoT Classic 0.7.0 – EFSANE GERİ DÖNÜYOR

Oyun fiziğinin oyuncuların çılgın işler yapmasına imkân tanıdığı ve World of Tanks'ın çok farklı bir deneyim olduğu o şanlı günleri hatırlıyor musunuz? Sevilen eski "Tanks"ı oynayın – veya 2011'de oynamak nasıldı görün!

KÖPEĞİ GERİ ALDIK!

WoT Classic 0.7.0 oynayın ve köpek patisi izleri, bir yazı ve bir amblem içeren özgün bir stil kazanın. Bu stil World of Tanks'ın güncel sürümünde uygulanabilir.

"Tanks" 0.7.0: HATIRALARINIZDAKİ OYUN

OYUN FİZİĞİ

Eskiden oyun fiziği çok daha basitti. 0.7.0 sürümünde kolaylıkla köprülerden ve kayalardan sarkabilirsiniz, aracınız aşağı yuvarlanmayacaktır. Ayrıca tanklar ters dönmez veya yerden kesilmez ve yok edilen araçlar hareket ettirilemez.

GRAFİKLER VE SESLER

0.7.0 sürümündeki "Tanks"ın grafikleri "eski usül" işleme ve basitleştirilmiş detaylar sebebiyle size nostaljik gelecektir. Sistem kaynaklarına daha az yük bindirdiklerinden oyun düşük performanslı bilgisayarlarda bile çalışacaktır. Unutulmuş müzikleri ile eski oyun müzikleri tatlı hatıraları tetikleyecektir.

TESPİT ETME

WoT Classic'te Altıncı His yok o yüzden dikkatli olun ve rakiplerin sizi en beklenmedik anda tespit edebileceklerini unutmayın. Akıllıca oynayın ve savaş alanında doğru konumu seçin!

TEKNOLOJİ AĞACI

Sadece üç ülke bulunuyor: SSCB, Almanya ve ABD - ve ayrıca efsanevi Çinli Orta tank Type 59. Ağaçların bileşimi de farklıydı: daha az araç vardı ve sadece ağır tanklar Seviye X'da yer alabiliyordu. Her ülkeden araştırılmış üç becerisi (Yangın söndürme, Tamirler, Gizlilik) olan 4 set Mürettebat üyesi alacaksınız. Type 59 her uzmanlık için bir Mürettebat üyesine sahip.

MAÇ EŞLEŞTİRİCİ

O zamanlar 3-5-7 sistemi veya şablonlar yoktu. Farklı araç sınıflarının ekiplerdeki dengesi her zaman korunmuyordu ve ekip başına KMT sayısı sınırlı değildi. Ayrıca farklı seviyelerdeki araçlarla Takımda oynayabiliyordunuz.

ALTINLA ALTIN MÜHİMMAT

WoT Classic'te altın mühimmat ve iyileştirilmiş donanım sadece altın kullanarak satın alınabilir. Etkinlik sırasında altın, kredi ve Serbest Deneyim alacaksınız.

ŞOK SİSTEMİ OLMAYAN KMT'LER

0.7.0 sürümünde topçular şoka sokmuyordu ve devasa hasara sahip zırh delici / HEAT mermiler atabiliyorlardı ve düşmanlarına korku salabiliyorlardı. Öte yandan yükleme süreleri, isabetlilik ve KMT toplarının dağılımı bugünkünden belirgin şekilde daha düşüktü.

rock rock rock rock

Oynayın ve hatırlayın!

Eski günlere geri dönün ve 2011'in klasik "Tanks"ını oynayın!

İLK 100 ETKİNLİK OYUNCUSU

WoT Classic Kahramanları ile tanışın!
Verilerin tarihi
İstatistikleri görmek için aşağıdaki seçeneklerden birini seçin.

Veri geçici olarak alınamıyor. Daha sonra gelin.

Daha önce Internette herşey çok ufaktı. 2019 yılından geliyorsanız ve küçük harfleri beğenmediyseniz "+" tuşuna basın.

Parametre seç: