background preloader
rock rock rock rock
Wczytywanie roku 2011...

Wczytano rok: 2011. Wersja gry: 0.7.0

rock rock rock rock

WoT Classic 0.7.0 – Legenda powraca!

Czy pamiętacie te dni chwały, kiedy fizyka gry pozwalała graczom czynić cuda, a World of Tanks było całkiem inne? Zagrajcie w stare dobre „Czołgi” – albo przekonajcie się, jak to było w 2011 roku!

Pies powrócił!

Zagrajcie w WoT Classic 0.7.0 i wygrajcie unikalny styl z odciskiem łapy psa, napisem i emblematem. Tego stylu można użyć w aktualnej wersji World of Tanks.  

„Czołgi” 0.7.0: gra z Waszych wspomnień

Fizyka gry

Kiedyś fizyka gry była o wiele prostsza. W wersji 0.7.0 można łatwo zawisnąć nad mostem czy skałą, a Wasz pojazd nie stoczy się w dół. Czołgi się nie przewracają ani nie odrywają od ziemi, a zniszczonych pojazdów nie da się przesunąć.

Grafika i dźwięk

Grafika w „Czołgach” z wersji 0.7.0 wprawi Was w nostalgiczny nastrój dzięki „starodawnemu” renderowaniu i prostszym szczegółom. Są one mniej wymagające względem systemu, więc gra zadziała nawet na słabszych komputerach. Stara ścieżka dźwiękowa z dawno zapomnianymi melodiami z pewnością obudzi dobre wspomnienia.

Wykrywanie

W WoT Classic nie ma szóstego zmysłu, więc uważajcie i zawsze pamiętajcie, że przeciwnicy mogą Was wykryć w najmniej spodziewanym momencie. Grajcie rozważnie i wybierajcie odpowiednią pozycję na polu bitwy! 

Drzewo technologiczne

Dostępne są tylko trzy kraje: ZSRR, Niemcy i USA – a osobno Type 59, legendarny chiński czołg średni. Układ gałęzi był inny: było mniej pojazdów i tylko czołgi ciężkie mogły zajmować poziom X. Otrzymacie 4 załogi dla każdego kraju z trzema rozwiniętymi umiejętnościami (Gaszenie pożarów, Naprawy, Maskowanie). Type 59 ma jednego członka załogi każdej specjalności.

System losujący

W tamtym czasie nie było systemu 3-5-7 czy innych szablonów. Zbalansowanie różnych klas pojazdów w drużynach nie zawsze było zachowane, a liczba dział samobieżnych w drużynie nie była ograniczona. Można było również grać w plutonach złożonych z pojazdów różnych poziomów.

Złota amunicja za złoto

W WoT Classic złotą amunicję i ulepszone wyposażenie można kupić tylko za złoto. Podczas wydarzenia otrzymacie złoto, kredyty i wolne doświadczenie.

Artyleria bez ogłuszania

W wersji 0.7.0 artyleria nie ogłuszała i mogła strzelać pociskami przeciwpancernymi / kumulacyjnymi zadającymi ogromne uszkodzenia, wzbudzając postrach wśród przeciwników. Z drugiej strony, czas przeładowania, celność i rozrzut dział artylerii były o wiele gorsze niż dzisiaj.

rock rock rock rock

Zagrajcie i odświeżcie pamięć!

Powróćcie do starych dobrych czasów i zagrajcie w „Czołgi” z 2011 roku!

Najlepszych 100 graczy wydarzenia

Poznajcie bohaterów WoT Classic!
Dane z dnia
Wybierzcie jedną z opcji poniżej, aby wyświetlić statystyki.

Dane tymczasowo niedostępne. Proszę spróbować ponownie później.

Kiedyś wszystko w Internecie było bardzo małe. Naciśnijcie klawisz „+”, jeśli pochodzicie z 2019 roku i nie lubicie małych literek.

Wybierz opcję: