background preloader
rock rock rock rock
Načítání roku 2011…

Načtený rok: 2011. Verze hry: 0.7.0

rock rock rock rock

WoT Classic 0.7.0 – legenda se vrací!

Vzpomínáte si na slavné dny, kdy herní fyzika umožňovala hráčům provádění zázraků a hra World of Tanks představovala velmi odlišný zážitek? Zahrajte si staré dobré „tanky“ – nebo se podívejte, jak se hrálo v roce 2011!

Vrátil se nám pes!

Hrajte WoT Classic 0.7.0 a vyhrajte jedinečný styl se stopami psích pacek, nápisem a emblémem. Tento styl se dá použít ve stávající verzi World of Tanks.

„Tanky“ 0.7.0: hra vašich vzpomínek

Herní fyzika

Dříve byla herní fyzika mnohem jednodušší. Ve verzi 0.7.0 se můžete snadno zavěsit z mostů a skal a vaše vozidlo nesklouzne dolů. Tanky se také neotočí, ani nepřeruší kontakt se zemí a se zničenými vozidly nelze hýbat.

Grafika a zvuk

Grafika v „tancích“ z verze 0.7.0 vám díky „staromódnímu“ vykreslování a zjednodušeným detailům navodí nostalgickou náladu. Je méně náročná na systémové zdroje, takže hra pojede i na počítačích s nízkým výkonem. Staré soundtracky s dlouho zapomenutými tóny probudí krásné vzpomínky.

Odhalování

Ve WoT Classic není žádný „Šestý smysl“, takže si dávejte pozor a vždy si pamatujte, že protivníci vás mohou odhalit i v tom nejméně očekávaném okamžiku. Hrajte s rozvahou a vyberte si na bojišti správnou pozici!

Výzkum

Jsou zde jen tři národy: SSSR, Německo a USA – a legendární čínský střední tank Type 59. Větve byly jiné: méně vozidel a na X. úrovni jen těžké tanky. Pro každý národ dostanete 4 sady členů posádky se třemi vyzkoumanými schopnostmi (Hašení, Opravy, Maskování). Type 59 má jednoho člena posádky od každé specializace.

Systém tvorby týmů

V té době nebyl žádný systém 3-5-7 či jiné šablony. Vyvážení různých tříd vozidel v týmech nebylo pokaždé respektováno, a počet samohybných děl na tým nebyl omezen. Také můžete hrát v četách s vozidly různých úrovní.

Zlatá munice za zlaťáky

Ve WoT Classic se dá zlatá munice a vylepšené vybavení koupit jen za zlaťáky. Během akce se vám připíší zlaťáky, kredity a volné zkušenosti.

Děla bez ochromení

Ve verzi 0.7.0 dělostřelectvo neochromuje a může pálit průbojné / HEAT granáty s obrovským poškozením, čímž budí mezi nepřáteli strach. Na druhou stranu byla doba nabíjení a přesnost samohybných děl značně nižší než dnes.

rock rock rock rock

Hrajte a vzpomínejte!

Vraťte se do starých dobrých časů a hrajte klasické „tanky“ z roku 2011!

Nejlepších 100 hráčů akce

Poznejte hrdiny WoT Classic!
Údaje k
Vyberte si jednu z níže uvedených možností pro zobrazení statistik.

Údaje jsou dočasně nedostupné. Zkuste to později.

Dříve bylo vše na internetu velmi malé. Pokud jste z roku 2019 a nemáte rádi malá písmena, stiskněte tlačítko „+“.

Vyberte možnost