Attention!
You are viewing a news item in the old website format. There may be display issues in some browser versions.

Close

Boutique premium : les seigneurs de l'anneau

Tyto nabídky jsou dostupné v prémiovém obchodě od 1. srpna 07:10 do 8. srpna 07:00 SELČ (GMT+2).

ZLATÝ HŘEB

Nesourodý tým

 

85,95 €

Tato nabídka musí potěšit každého, kdo má slabost pro americké tanky. Obsahem je totiž T34, americký prémiový těžký tank VIII. úrovně. Tenhle mazlík je primární volbou pro mnoho našich hráčů, protože jde o výkonného rejžovače stříbrňáků a nedělá mu problémy utkat se v souboji s vozidly vyšších úrovní.

Aby toho nebylo málo, v balíčku je schovaný aktuálně jinak nedostupný T7 Combat Car - prémiový lehký tank, který jsme kdysi rozdávali jako dárek. Nyní jej můžete získat znovu gratis, pokud jste svou šanci promarnili poprvé. K oběma tankům dostanete volné garážové stání.

A nakonec Vám ke všemu přidáme 6 měsíců prémiového účtu, který Vám přinese 50% procentní nárůst zisku ZK a stříbrňáků na dalších 180 dní.

 

SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Fort Knox

99,99 €

Lov pokladu

49,99 €

Vzhůru do boje!

26,49 €

Základní potřeby

13,49 €

Nabídka měsíce

19,99 €

Nezapomeňte, že tyto nabídky jsou pouze zlomkem toho, co nabízíme. Navštivte prémiový obchod a zjistěte, co vše si u nás můžete koupit!

NAVŠTÍVIT PRÉMIOVÝ OBCHOD!

Prémiový účet

Prémiový účet Vám umožňuje vydělávat více kreditů a zkušeností za bitvu, což znamená, že ve hře postupujete o něco rychleji. Všechny informace o výhodách prémiového obchodu najdete v našem průvodci.

 

Tankisté, kupředu!

Close