Attention!
You are viewing a news item in the old website format. There may be display issues in some browser versions.

Close

gamescom 2014 : récapitulatif de l’événement

Tankisté!

gamescom 2014 pomalu ale jistě dospěl ke svému závěru. Uplynulých pět dní bylo nezapomenutelným zážitkem, jaký možná dokáže překonat zase jen příští ročník tohoto herního veletrhu v areálu Kölnmesse v Kolíně nad Rýnem. Bylo pro nás radostí i ctí být u toho, přispět k prvotřídní zábavě a přivítat na našem stánku tolik hráčů!


Do Wargaming pavilonu dorazily doslova tisíce návštěvníků, hráčů, fanoušků našich her… z nichž někteří cestovali velkou dálku, aby se s námi mohli setkat. A my jsme udělali vše v lidských silách, aby si všichni ten vzácný čas užili na maximum!

Konaly se desítky soutěží, běžel poutavý program na pódiu, diváci měli nespočet možností se zapojit a přitom vyhrát pěkné a hodnotné ceny. Byla tu trička, bonusové kódy, ale dokonce i herní výbava od Razeru a Logitechu, USB disky HyperX, herní brýle Gunnar, modely Italeri, mikiny J!NX a dokonce základní desky Gigabyte, grafické karty NVIDIA, herní konzole Xbox 360 a herní počítače Alienware – to vše pro naše návštěvníky!
 


Na scéně se ukázala řada osobností komunity Wargamingu i celého herního světa. Dorazili Wargaming CEO Viktor Kislyi, herní designér Chris Taylor a také známý streamer Quickybaby.
 

 

 

 

Chris Taylor podepisuje trička pro diváky

Dorazili i Odem Mortis!


A vedle toho všeho nechyběli ani naši vývojáři. Z první ruky jste se tak mohli dozvědět nejžhavější novinky o Vašich oblíbených Wargaming hrách. Největším trhákem na našem stánku byla možnost podívat se na vývoj World of Warships a dokonce si hru přímo zahrát!

Ano, měli jsme samostatnou sekci, plnou herních počítačů napojených na servery alfatestu World of Warships. Naši návštěvníci tak měli exkluzivní příležitost si hru vyzkoušet dokonce ještě před tím, než bude spuštěna uzavřená beta! 

Vývojáři vysvětlují technologický strom World of Warships


Další senzací bylo naše potvrzení, že pracujeme na přípravě verze World of Tanks Blitz pro Android. Pokud máte zařízení se systémem Android, máte se na co těšit! Brzy budete moci vyrazit na tanková bojiště, ať jste kdekoliv!

Stejně tak World of Warplanes představilo žhavé novinky. Návštěvníci vlastně měli přímo možnost si vystát frontu a zahrát si na stánku testovací verzi aktualizace 1.5, ještě než bude spuštěna naživo! Z jejich ohlasů je jasné, že nový typ PvE bitev a přidání propracovaných pozemních cílů se jim zamlouvají. Brzy se na to můžeme těšit přímo ve hře!

Tankisté z World of Tanks na PC taky mají další důvod k radosti - seznam tanků v HD kvalitě se velmi brzy dramaticky rozšíří. A technologické stromy se rozrostou o další stroje. I když toho vývojáři nechtěli vyzradit přespříliš, jasně dali najevo, že nás čeká bohatá budoucnost.

Děkujeme všem, kdo letos dorazili do Kolína nad Rýnem, aby se s námi setkali na gamescomu - doufáme, že jste si to užili stejně dobře jako my. Uvidíme se s Vámi zase příští rok!
Wargaming tým

Uvidíme se na gamescomu 2015!

Close