Attention!
You are viewing a news item in the old website format. There may be display issues in some browser versions.

Close

Wargaming à la gamescom 2014 !

Wargameři!

Wargaming může s radostí oznámit, že se opět chystáme na gamescom v Kolíně nad Rýnem v Německu! Zveme Vás 13. až 17. srpna do našeho pavilonu, kde nabídneme evropským hráčům to nejlepší, co dokážeme - legendární online hry!

 

 

gamescom se proslavil jako největší veletrh videoher na světě. Dokonce svou velikostí a dostupností překonává podobné akce jako jsou japonská Tokyo Game Show nebo dokonce E3 v Los Angeles! Minulý rok se gamescom díky více než 340 000 návštěvníkům a 635 vystavovatelům z 88 zemí stal největší akcí tohoto druhu v dějinách a tento rok má být ještě o něco větší!

Připravte se vidět ještě větší pavilon, více vývojářů a především více her! Zahrajte si své oblíbené hry jako jsou nejnovější verze World of Tanks, World of Warplanes nebo World of Tanks: XBOX 360 Edition. A navíc, poprvé v Evropě budeme předvádět nejnovější přídavky do portfolia Wargaming her: nedávno vydané World of Tanks Blitz a velmi očekávané World of Warships! Pokud jste už náš stánek někdy navštívili, určitě víte, že návštěvníkům, divákům a hráčům nabízíme spoustu dalších zajímavostí, včetně bohatého programu a překvapení (dárečky!!!).

 

Co potřebujete vědět:

Kdy:

13. - 17. srpna, každý den od 10:00 do 20:00 SELČ (v neděli pouze do 18:00 SELČ)

13. srpna pouze obchodní návštěvníci, ostatní dny vstup pro všechny návštěvníky

Kde

Kolín nad Rýnem, Německo

Náš pavilon bude v Hale 8, stánek A030 a A043

Doprava

Podívejte se do oficiálního gamescom návodu, kde najdete doporučení k dopravě a ubytování.

Vstupenky

Vstupenky jsou stále v prodeji! Pospěšte si do oficiálního gamescom obchodu a kupte si lístek ještě dnes!

Důrazně doporučujeme si lístky zakoupit předem, protože fronty budou v den konání opravdu ohromné a bude v prodeji jen málo lístků.

 

Nemeškejte a začněte si připravovat svůj výlet do Kolína nad Rýnem, pokud toužíte navštívit náš stánek! Ujišťujeme Vás, že pro Vás uděláme gamescom nezapomenutelným zážitkem!

Sledujte náš portál, kde Vám během příštích týdnů poskytneme kompletní program všech aktivit v pavilonu a na pódiu. Také sledujte naši stránku na Facebooku a naše fóra, protože budete mít možnost klást dotazy přímo našim vývojářům, kteří také dorazí.

 

Wargameři, uvidíme se na gamescomu 2014!

Close