Achtung!
Der betrachtete Nachrichtenartikel hat das alte Websiteformat. Bei einigen Browserversionen können Darstellungsprobleme auftreten.

Schließen

Prémiový obchod: Srdečné pozdravy z Ruska

Tyto nabídky jsou dostupné v prémiovém obchodě od 19. srpna 07:10 do 22. srpna 07:00 SELČ (GMT+2).

ZLATÝ HŘEB

Kladivo a srp

84,99 €

Každý příznivec sovětských těžkých tanků zaplesá nad touto nabídkou. Najde v ní totiž nebojácný IS-6, sovětský prémiový těžký tank VIII. úrovně. Je znám svou spolehlivostí, stejně jako spolehlivostí přísunu kreditů, jaký Vám zajistí. Nemluvě o tom, že je výborným strojem na výcvik sovětských posádek pro těžké tanky.

Vedle něj je v balíčku i vzácný, sběratelský a momentálně jinak nedostupný tank Tetrarch - a to zdarma! Teď máte šanci si jej přidat do kolekce! K oběma tankům dostanete volné garážové stání.

A k tomu všemu dostanete i 6 měsíců prémiového účtu, který Vám přinese 50% procentní nárůst zisku ZK a kreditů na 180 dní.

Další speciální nabídky

Velké zásoby

49,99 €

Nabídka měsíce

19,99 €

Základní potřeby

13,49 €

 

Nezapomeňte, že tyto nabídky jsou pouze zlomkem toho, co nabízíme. Navštivte prémiový obchod a zjistěte, co vše si u nás můžete koupit!

 

Prémiový účet

Prémiový účet Vám umožňuje vydělávat více kreditů a zkušeností za bitvu, což znamená, že ve hře postupujete o něco rychleji. Všechny informace o výhodách prémiového obchodu najdete v našem průvodci.

 

Tankisté, do boje!

Schließen