Upozornění!
Položka novinek, kterou si prohlížíte, je ve starém formátu webové stránky. V některých verzích prohlížečů se mohou vyskytnout problémy s jejím zobrazením.

Zavřít

Seznamte se s vítězem 8. vydání poháru Easy 8 – týmem Red Tide

Jak jsme již oznámili před několika dny, registrace třetí série poháru Easy 8 je již otevřena. Navzdory tomu, že finále posledního vydání turnaje se k Red Tide.

Red Tide je komunita rusky hovořících hráčů, kteří hrají na evropském serveru World of Tanks. Tým vznikl v září 2010. Jak na svých stránkách prohlásili, na evropských serverech „bojují za čest“ domácí, ruské komunity. (Stránka je samozřejmě v ruštině, ale pro některé naše hráče by to nemělo být překážkou, pro ty ostatní tu vždy existuje kouzlo google překladače).

Zde vám přinášíme rozhovor se zástupcem velitele _YR_ :

Mohli byste nám prozradit, jak jste se ke hře World of Tanks dostali a krátké shrnutí minulosti týmu Red Tide? 

Objevil jsem tuto hru v lednu 2011 a byla to láska na první pohled… o měsíc později jsem objevil tým Red Tide a byl jsem přijat do týmu.

Tým byl vytvořen 25. září 2010 jako tým rusky hovořících hráčů, kteří se účastnili šampionátu v uzavřeném beta testování. V té době si z tohoto šampionátu odnesli 2. místo. Později se tento tým rozvinul do klanu a účastnil se klanových válek. Red Tide stále existuje jako klan, stejně jako tým, který se účastní turnajů. Není to dlouho, co jsme se rozhodli vstoupit do  ESL, Baltské ligy a turnajů organizovaných společností Wargaming. 

 

Jakým způsobem a jak často trénujete?  

Není to tak dlouho, co jsme trénovali velmi často a velmi intenzivně, ale vzhledem k tomu, že jsme se přihlásili do spousty turnajů (4-5 za týden) nemáme na trénink jako takový vůbec čas. Dalo by se říct, že trénujeme naostro, za pochodu během turnajů. 

 

Jaký je to pocit být vítěz poháru Easy 8? 

Bylo to poprvé, co jsme se zúčastnili turnaje pořádaného Wargamingem, takže to bylo SKVĚLÉ! Vítězství nás určitě motivovalo k účasti v nastávajících turnajích. 

 

Kdo byl pro vás nejtěžším soupeřem? 

Bezpochyb Peculiar Gaming e.V., ačkoliv jsme doufali, že se ve finále střetneme s OM-Whitebeard. Myslíme si, že OM jsou jedním z nejsilnějších týmů eSportu a setkat se s nimi na bojišti by byla pocta

 

Spousta favoritů odpadla už v prvních fázích turnaje. Máte pocit, že se stává tento turnaj známějším a populárnějším? 

Samozřejmě. Je skvělé hrát proti dobrým a silným soupeřům. Mimochodem chceme poděkovat Wargamingu za to, že umožnil použití speciálních herních módů, cvičné bitvy jsou mnohem jednodušší. Také bychom chtěli zdůraznit, že je velmi vzrušující hrát proti velkému množství týmů. Tyhle dlouhé turnaje vždy otestují zkušenosti a houževnatost každého týmu.  

 

Jaké byly vaše největší obavy a očekávání v tomto turnaji? 

Abych byl upřímný, chtěli jsme vyhrát a toho jsme taky dosáhli. Nebáli jsme se ničeho, protože jsme byli přesvědčeni o tom, že máme to, co vítěz musí mít!

 

Nejlepší hráč vašeho týmu tohoto turnaje? 

To se takhle nedá říct. Všichni hráči našeho týmu jsou výborní, pokud je jim poskytnuta potřebná podpora ostatních spoluhráčů. Klíčem k úspěchu je bezesporu dobrá týmová práce!  

 

Pokud jsme dobře informovaní, účastnili jste se všech turnajů pořádaných Wargamingem a ESL. Jaké máte plány na scéně eSportu? 

Zvýšit naši popularitu, možná najít nějakého sponzora a rozvíjet se jako profesionální tým eSportu. 

 

Jako zástupce kapitána úspěšného týmu, co bys doporučil novým týmům a jejich velitelům? 

Sledujte přenosy zápasů a koukejte na záznamy bitev nejlepších týmů. Bojujte proti silnějším protivníkům a poučte se ze svých chyb. 

 

Je zde něco, co byste chtěli vzkázat ostatním hráčům a fanouškům, kteří sledují turnaje?  

Chtěli bychom poděkovat Wargamingu za uskutečnění turnaje. Osobně bych chtěl poděkovat všem spoluhráčům za jejich skvělou podporu a týmovou práci. Též bych chtěl poděkovat všem soupeřům za skvělé zápasy a fanouškům za sledování turnajů a podporování jejich oblíbených týmů. Díky vám všem je World of Tanks tím, čím má být. 

 

Z naší strany bychom chtěli poděkovat týmu Red Tide za rozhovor. Přejeme vám hodně štěstí v dalších turnajích! 

Bylo mi ctí. 


 

Pokud se chcete podívat na záznamy z předchozího poháru Easy 8, neváhejte a stáhněte si následujícící soubory::  

Upozornění: Při spuštění souboru se vám zobrazí varování o tom, že jsou záznamy nekompatibilní s aktuální verzí. To je způsobeno tím, že zápasy byly odehrány na předchozí herní aktualizaci 8.0. Avšak záznamy se dají spustit a přehrát. 

                                                        

Doufáme, že se vám tento rozhovor líbil a neváhejte přihlásit svůj tým do dalšího turnaje Easy 8! Nebudete litovat! 

Zavřít