Upozornění!
Položka novinek, kterou si prohlížíte, je ve starém formátu webové stránky. V některých verzích prohlížečů se mohou vyskytnout problémy s jejím zobrazením.

Zavřít

Finalisté Gold Series: GGWP

GGWP tuto sezónu stoupali po žebříčku Gold Series takřka bez odporu, neustále prokazovali co dokážou, a páchali na bojišti chaos. Online turnaj zakončili na druhém místě, jen pár bodů za klanem Virtus.PRO. A není to jen evropská scéna, která pocítila tvrdý dopad úderu GGWP – podařilo se jim také obsadit třetí místo na mezinárodním turnaji MCG v Číně (anglický článek) !

Položili jsme týmu pár otázek k této sezóně. Zajímala nás také jejich očekávání ohledně finále:

V této sezóně jsme se dočkali tolika zlepšení. Tak především jsme se samozřejmě dočkali nového formátu, 7/54, který je daleko dynamičtější, soutěživější a zábavnější.
Také nesmíme zapomenout na zdokonalené mediální pokrytí a zvyšující se počet událostí v eSportu World of Tanks. Momentálně jsme položili dobré základy dalšího vývoje kompetitivních aktivit kolem World of Tanks a doufáme, že to v budoucnu přiláká ještě širší publikum.
Když už mluvíme o našem týmu, zažili jsme po jedné vynechané sezóně opravdu skvělý návrat. Začátek se sice moc nevydařil, ale v testovacím turnaji před zahájením sezóny se na nás usmálo štěstí. Umístili jsme se jako druzí. Dalším velkým úspěchem je pro nás samozřejmě výhra kvalifikace MCG. To byl moment, kdy jsme získali sebevědomí, které nám umožnilo odehrát následující zápasy s obrovskou převahou. Mnohé z nich jsme dokončili se skóre 5:0. Komunita kolem hry World of Tanks nás konečně začala uznávat jako silný tým a sázky před bojem začaly být v náš prospěch. A my si myslíme, že si to zasloužíme. Náš tým pracoval tvrdě už celé sezóny, aby těchto výsledků dosáhl.
Oceňujeme vše, co Wargaming a ESL dělají a chceme poděkovat všem, kdo náš tým podporují. Hlasujte pro nás a sledujte naše zápasy, nebo nám jen držte palce, pokud nás uvidíte v náhodných bitvách.
Tato sezóna je pro nás úžasnou příležitostí. Tvrdě se připravujeme, abychom na offline finále předvedli to nejlepší, co umíme. Tak to nezmeškejte. Určitě to bude úžasné.


- _Ronnie_, kapitán týmu

 

Jelikož tým GGWP skončil v offline turnaji na druhém místě, automaticky postupuje do druhého dne finále 5. sezóny. Fandit jim můžete na našem kanále WGLEU na Twitch.tv. Rozhodně nezmeškejte první den finále a koukněte se, s kým budou bojovat. Dokáže to tým GGWP dotáhnout až do konce a stane se šampionem?

 

Uvidíme se v bulharské Sofii!

Zavřít